UNION nie je len o cestovnom poistení. Ponúka aj zaujímavé PZP.

  • 27.08.2018
  • Kategória: PZP
  • Autor: Ing. Ondrej Izakovič
UNION nie je len o cestovnom poistení. Ponúka aj zaujímavé PZP.
PZP od UNION poisťovne nie je zaujímavé pre každého. Oslovuje len určitú skupinu ľudí, ktorým vie ponúknuť PZP za zaujímavých podmienok. Väčšina ľudí sa zaujíma pri PZP hlavne o cenu a tá je dobrá len pre niektorých ľudí.

Dovolenky a cestovné poistenie

Ak medzi sebou začneme hovoriť o dovolenkách, cestovaní, zájazdoch a cestovnom poistení, každému z nás preblesne hlavou poisťovňa Union. Niet sa čo diviť.

Je to vďaka tomu, že svoj vstup na slovenský trh začala raziť práve cez cestovné poistenie hneď po jej vzniku v roku 1992.

Prišla so širokou ponukou cestovného poistenia pre cestovné kancelárie a bežných občanov a za veľmi krátky čas si vybudovala dobré meno na slovenskom trhu.

Samozrejme, nielen cestovné poistenie si zaslúžilo svoju pozornosť. Vďaka rýchlo vybudovanému dobrému menu úspešne na trhu umiestňuje poistenie privátneho majetku.

Investičné životné poistenie a zdravotné poistenie

Ako jedna z prvých poisťovní v roku 2004 prináša investičné poistenie s väčšou možnosťou kombinácii, než boli dovtedy známe investičné poistenia na slovenskom trhu.

Spoločnosť Union si posilnila svoje meno aj vďaka jej vstupu do zdravotného poistenia v roku 2005.

Klienti zdravotnej poisťovne majú možnosť využiť veľké množstvo bonusov v zdravotnej starostlivosti ale aj množstvo zliav v Union poisťovni pri poistení majetku, či života.

V roku 1997 do Union poisťovne vstupuje holandská poisťovacia skupina Eureko a so svojim vstupom prináša rozsiahle skúsenosti získané svojim pôsobením vo viacerých vyspelých krajinách Európy.

Poistenie on-line, SMS a telefón

Ako prvá poisťovňa v roku 2007 prináša na slovenský trh nové trendy pri uzatváraní poistných zmlúv cestovného poistenia.

Od toho roku si môžeme v poisťovni Union uzatvoriť cestovné poistenia na horách prostredníctvom SMS aj cez telefón. O rok neskôr si vieme cez telefón uzatvoriť aj poistenie privátneho majetku ako aj povinné zmluvné poistenie nášho vozidla.

Poisťovňa Union si stále zachováva ráz poisťovne, ktorá sa zameriava na zdravotnú starostlivosť svojich poistencov a túto starostlivosť dopĺňa aj o ochranu ich majetku.

Popri zdravotnom poistení ponúka širokú škálu produktov pre bežných občanov v oblasti životného poistenia, poistenia privátneho majetku, ale aj poistenia obytných budov a podnikateľských rizík.

Union nemá ambíciu byť jednotka v PZP

Svojim PZP tvrdo konkuruje iným poisťovniam v menších krajských mestách, kde sa zameriava na starších skúsených vodičov. Paušálne však ponuka PZP oslovuje len pomerne malú skupinku ľudí. Je to vidieť aj na jej trhovom podiele, ktorý je menej ako 3%.

Ing. Ondrej Izakovič - PZPportal.sk

Ing. Ondrej Izakovič

Pomáham ľuďom a firmám pri výbere a nastavení poistných produktov, aby za ne platili čo najmenej a získali čo najväčší úžitok. Špecializujem sa na poistenie automobilov, zodpovednosti a poistenie podnikateľských rizík.
Zdieľaj:

Ako postupovať

   Porovnajte si ponuky PZP >>

   Vyberte najlepšiu ponuku

   Uzatvorte PZP online

   Zmluvu dostanete na email

Výhody online poistenia

   Porovnanie cien PZP>>

   Zľavy až do 70%

   Uzatvorenie za pár minút

   PZP platí okamžite

   Nemusíte ísť do poisťovne

   Zmluva a zelená karta ihneď na email

Užitočné odkazy

Ako si môžete porovnať ceny PZP

Postup pri uzatváraní PZP online

Ako postupovať pri zmene poisťovne

Ako ukončiť PZP pri predaji auta

Ako môžete zrušiť PZP

Ako postupovať pri dopravnej nehode

Chcete platiť menej za svoje PZP?
Porovnať ceny PZP